شرایط برگشت کالا

- درخواست تعویض و یا عودت کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن و یا تلگرام به اطلاع ما رسیده باشد و کالاها تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی آنها  هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. پس از دریافت کالا، بررسی های لازم بر روی آن انجام می گیرد. در صورت مطابقت با شرایط برگشت، کالای سالم برای شما ارسال خواهد شد و یا درصورت عدم موجودی و یا تمایل شما مبلغ کالا برای مشتریان طی دو الی چهار روز کاری واریز خواهد شد.


- برای کالاهای زیر 120،000 تومان تعویض صورت نمی گیرد.


- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت نداشته باشد، هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است. در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص و یا اشکالی باشد هزینه بازگشت کالا به عهده مجموعه ریس میباشد.
برای بازگرداندن کالا از "پست ایران" استفاده کنید . لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست ایران به عهده مشتری است و ریس تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، حتما رسید را همراه بسته ارسال کنید.